Strony WWW szkół SPzOI 90 i GimI 75

ZSOI nr 7
w Krakowie

Strona WWW
SP 90

Informacje o szkole

Kalendarz imprez

Nowa historia szkoły

Szkoła z klasą

Szkolny Festiwal Kulturalny

Dzielnicowy Festiwal Artystyczny

Historia szkoły
SP 90

Pracownicy szkoły

Szkolny Biuletyn Informacyjny

Publikacje nauczycieli

Ciekawe strony WWW

Napisz do nas

 

 

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90 
                            w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie

 

Dyrekcja:
    Dyrektor:                                        Z-ca dyrektora

mgr Artur  Ławrowski                                      mgr Krystyna Polak
                              lawrowsk@interia.pl                                                      krystyna-polak@wp.pl

 

Nauczyciele:

Język polski:
Anna Fiba, Krystyna Korniluk, Małgorzata Krupa, Barbara Krzepina, Maria Miłowska, Krystyna Polak,
Justyna Krawczyk - Ulatowska, Agata Schabowska - Wirtel

Język angielski:
Anna Bińczycka - Dąbek, Anna Dobosz, Alicja Grzywaczyk, Leszek Urbanik, Renata Warchał, Katarzyna Zawiślan

Matematyka:
Irena Ćwiek, Agnieszka Frączek, Halina Iskra, Elżbieta Lech, Kazimiera Krajewska, Justyna Zamorowska 

Historia:
Piotr Grochowski, Urszula Łabno, Artur Ławrowski, Dariusz Zięba

Przyroda:
Maria Halastra, Zofia Kaleta, Elżbieta Mrzygłód

Informatyka:

AnnaChmiela    a.ch@interia.pl               Przemysław Zawiślan   przemo49@op.pl
Paweł Maćkowicz   sq9gk@poczta.fm

Technika:
Anna Chmiela, Paweł Maćkowicz, Przemysław Zawiślan

Plastyka: 
Lucyna Horosz

Muzyka:
Maria Mazur

Religia:
Monika Gajdecka, Barbara Mikulska, Sylwia Moskal

Wychowanie do życia w rodzinie:
Bartosz Mikołajski

Wychowanie fizyczne:
Jacek Filip, Mirosław Karwowski, Tomasz Maciaszkiewicz, Barbara Piątek, Agata Starzak, Krzysztof Szczepański


Gimnastyka korekcyjna:
Anna Hrynczuk - Łabno

Klasy integracyjne:
klasa IV a, klasa IV b, klasa V a, klasa V b, klasa VI a, VI d
Nauczyciele wspomagajšcy: Anna Czaniecka, Alicja Drab, Grażyna Migdał, Krystyna Demczuk, Sabina Kędzia, Teresa Kowalczyk, Władysława Mleczko

Nauczanie początkowe:
Elżbieta Burczak, Aneta Czerwińska, Małgorzata Czop, Liliana Dziewit, Barbara Gąstoł, Inga Graniczka , Leszek Hajduga, Halina Karlińska, Marzena Kiermasz, Jadwiga Kubiak Małgorzata Miłkowska, Jolanta Mrożek, Ewelina Najder, Krystyna Orszulak, Teresa Pęgiel, Barbara Poradzisz, Danuta Ryniewicz, Irena Strycharz, Barbara Szul, Elżbieta Tokarz, Renata Zawiła, Anna Żurad

Klasy integracyjne:
klasa I a, klasa I b, klasa II a, klasa II b, klasa III a, klasa III b

Biblioteka:
Teresa Stanisławczyk, Anna Zielezińska

Świetlica:
 Magdalena Kusza, Ewa Radzik, Monika Sroka

 

Pedagog:                                       Logopeda:                                       Psycholog:
Małgorzata Micuła                            Klaudia Kasperska                                Barbara Wąsik

 

Sekretariat:                                        Księgowość:

Jolanta Janków, Katarzyna Feret                               Bożena Pazdur

 

Administracja:
Czesław  Pazdur

 

Powrót do góry strony